Tıklayınız..

yeditepe

Türkiye’nin en seçkin üniversitelerinden biri olmamızı sağlayan değerli akademik kadromuzun bağlantılarıyla çok daha güçlüyüz!
Tüm Yeditepeli akademisyenlerimizi tek bir çatı altında bir araya getirdiğimiz Yeditepe Network platformunda neler yapabilirsiniz?

  • Yeditepe kültürünü ve aidiyetliğini güçlendirecek bu platform aracılığıyla tüm Yeditepeli akademisyenlerimiz öğrencilerimiz, mezunlarımız ve sektör profesyonelleriyle iletişime geçebilir,
  • Sektörel iş birliğinde olduğumuz iş dünyasının öncü firmalarıyla bağlantıya geçebilir,
  • Akademisyenlerimize özel ve birbirinden farklı alanlarda oluşturulmuş gruplara dahil olabilir ve bu grupların içerisinde akademik dokümanlar paylaşarak grup üyeleriyle ile etkileşime geçebilir,
  • Mobil uygulaması sayesinde tüm bu araçlara her an her yerde erişim sağlayabilir,
  • Kariyer Gelişim ve Mezunlarla İletişim Müdürlüğü iş birliğinde projeler geliştirerek bu projelerin tanıtımlarını Yeditepe Network üzerinden tüm bağlantılarımıza duyurabilirsiniz.

LinkedIn adresiyle kolayca üyelik kaydı oluşturabilmenin mümkün olduğu bu sistemde, LinkedIn verileriyle otomatik senkronizasyon gerçekleştirerek kullanıcı verilerinin güncelliği korunabilmektedir. Platformun mobil uygulamasını Google Play ve Apple Store’dan kolayca indirme olanağınız da mümkün.

Yeditepe’nin ayrıcalıklı dünyasına katılmak ve daha fazla bilgi edinmek için hemen tıklayınız.

Web Linki: www.yeditepenetwork.com

Portal Android: https://bit.ly/GoogleStoreYeditepenetwork

Portal IOS: https://bit.ly/AppleStoreYeditepenetwork

 

Etkinlik Tarihi
19.01.2022