Ekibimiz


Doç. Dr. Bülent Kılıç
Öğrenci Dekanı
bulent.kilic@yeditepe.edu.tr
0216 578 00 00 (3832)

Hürrem Kızılkaya
İdari Asistan
hurrem.kizilkaya@yeditepe.edu.tr
0216 578 00 00 (3832)

  


Elzi Menda
Bireysel ve Akademik Gelişim Yöneticisi
elzi.menda@yeditepe.edu.tr
0216 578 00 00 (3842)

Birce Uzun
Bireysel ve Akademik Gelişim Uzm. Yard.
birce.uzun@yeditepe.edu.tr
0216 578 00 00 (3841)

  


Alara Yüksel
Uzm. Diyetisyen 
alara.yuksel@yeditepe.edu.tr
0216 578 00 00 (3085)

Özden Kaçar
Uzm. Diyetisyen
ozden.kacar@yeditepe.edu.tr
0216 578 00 00

Duygu Halifeoğlu
Kariyer Gelişim ve Mezunlarla İletişim Müdürü
duygu.halifeoglu@yeditepe.edu.tr
0216 578 00 00 (2629)

Selin Sezgin
Kariyer Danışmanı ve Eğitim Planlama Uzmanı
selin.sezgin@yeditepe.edu.tr
0216 578 00 00 (3254)

İpek Keser
Kariyer Danışmanı ve İşveren İlişkileri Uzmanı
ipek.keser@yeditepe.edu.tr
0216 578 00 00 (2609)

Berkcan Saka
Kariyer Danışmanı ve Mezun İlişkileri Uzmanı
berkcan.saka@yeditepe.edu.tr
0216 578 00 00 (1050)

  


Aslıhan Erguvan
Kültür Sanat Yöneticisi
aslihan.erguvan@yeditepe.edu.tr
0216 578 00 00 (3826)

İsmail Dalan
Kulüpler ve Öğrenci Etkinlikleri Uzmanı
ismail.dalan@yeditepe.edu.tr
0216 578 00 00 (1639)

Esin Söyler Gürler
Uzm. Psikolog
esin.soyler@yeditepe.edu.tr
0216 578 00 00 (1080)

Nurgül Canatan
Uzm. Psikolog
nurgul.canatan@yeditepe.edu.tr
0216 578 00 00 (3238)

Taner Karabulut
Spor Müdürü
tkarabulut@yeditepe.edu.tr
0216 578 00 00 (1987)

Vahit Zorlu
Antrenör
vahit.zorlu@yeditepe.edu.tr
0216 578 00 00 (3290)
Çetin Özen
Spor Müdürlüğü Yetkilisi
cetin.ozen@yeditepe.edu.tr
0216 578 00 00 (1987)