Yayınlanmış Kayıtlarımız

Kayıtları ve mixi Yeditepe Ses Kayıt Stüdyosu'nda yapılan plastik sanatlar öğrencimiz Derin Marl'ın ikinci teklisi "Katmanlar"ın klibi YouTube'da yayında.

Parçayı tüm müzik platformlarında dinleyebilirsiniz.

 


"Kaba" İlk Albüm Kaydı

Görsel İletişim Tasarım Bölümü öğrencimiz Burak Aydoğmuş'un grunge grubu "Kaba"nın ilk albümünün kayıt ve mix aşaması stüdyomuzda gerçekleşti. Grup parçalarını tekliler halinde bağımsız olarak Spotify üzerinden yayınlıyor.


Yeditepe'li Gyspy Caz Grubu "C-Blok"

Okulumuz öğrencilerinden oluşan C-Blok grubu Boğaziçi Üniversitesi'nin düzenlediği Battle of The Bands yarışmasını kazandıktan sonra Dokuzsekiz Müzik'ten çıkarttıkları ilk albümünün kayıt ve mixlerini stüdyomuzda yaptı.

 

 

 

 


Müzikleri Yeditepe Kayıt Stüdyosu’nda hazırlanan, birbirinden güzel dansların eşliğinde öğrencilerimizin sinerjisiyle hayat bulan Derin Marl’ın keyifli videosu!

 


Birileri - Kusursz

Yeditepe Ses Kayıt Stüdyosu açılışını öğrencilerinden Emre Dereli'nin grubu olan "Birileri"nin 2. stüdyo albümü olan "Kusursz"un kayıtlarıyla yaptı.

Grup 2020'nin kasım ayında yeni albümleri için dünyaca ünlü Universal Music yapım şirketiyle anlaştı ve geçtiğimiz aylarda ilk kliplerinin çekimini tamamladı.

 

 

 

 


"Haydi Rusça Öğrenelim"

"Haydi Rusça Öğrenelim" A1.1 ve A1.2 Rusça metot kitaplarının ses kayıtları hocalarımızın ve öğrencilerimizin seslendirmesiyle stüdyomuzda kaydedildi.