Öğrenci Konseyi

Üniversite öğrencilerinin sorunlarını tartışmak, belirlemek, karara bağlamak, görüş ve düşüncelerini Üniversitenin ilgili yönetim organlarına iletmek, Sivil toplum kuruluşları ve Üniversite'de toplumsal sorumluluk dersi veren öğretim görevlileri ile işbirliği yaparak, toplumsal duyarlılık projeleri geliştirmek ve bu projelere Üniversite içerisinde öğrenci katılımını teşvik etmek, Ulusal ve uluslararası "Eğitim ve Gençlik Programları"na öğrenci katılımına yönelik çalışmalar yapmak, gibi görevleri olan Öğrenci Konseyi listesi aşağıdaki gibidir:
 

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

ÖĞRENCİ KONSEYİ YÖNETİM KURULU

Başkan
Pelin DİKMEN

Başkan Yardımcısı
Melih TÜRKOĞLU 

ÜYELER

Sinem Türkmen

Hatice Kübra Tokgönül

Beyza Özcan

Yiğit Hasanusta

Semra Özkaşgarlı

Canser Seven

Utku Özkan

ÖĞRENCİ KONSEYİ DENETLEME KURULU

ÜYELER

Nurettin Emre ŞAHİNER

Aslıhan ÇAM

Aleyna TARĞIT

Burak Cem KARA

DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ

Fakülte Öğrenci Temsilcisi
Pelin DİKMEN

EĞİTİM FAKÜLTESİ

Fakülte Öğrenci Temsilcisi
Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Mehmet Ali ŞAŞMAZ

İlköğretim Matematik Öğretmenliği
Abdurrahman YEĞMAN

İngilizce Öğretmenliği
Burak Cem KARA

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri
Onur KARABAKİ

Özel Eğitim Öğretmenliği
Utku ÖZKAN

ECZACILIK FAKÜLTESİ

Temsilci
Ceren KARAMAN

FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ

Fakülte Öğrenci Temsilcisi
Rus Dili ve Edebiyatı
Ali KARAKAYA

Felsefe
İsmail KARATAŞ

Fizik
Melis BABAÇ

Matematik
Hüseyin EVECEN

Psikoloji
Hatice Kübra TOKGÖNÜL

Antropoloji
Ilgın Su PARR

Sosyoloji
Ayça TURĞUT

Tarih
Didar SARAÇ

Türk Dili ve Edebiyatı
Ömer DERVİŞ

GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ

Fakülte Öğrenci Temsilcisi
Plastik Sanatlar ve Resim
Yeşim Ezgi ULAŞ

Gastronomi ve Mutfak Sanatları
Yasemin ÖZER

Grafik Tasarım
Semra ÖZKAŞGARLI

Moda ve Tekstil Tasarımı
Berika MALKOÇ

Sanat ve Kültür Yönetimi
Ümit Deniz ÖZGÜLTEKİN

Tiyatro
Pelin FAHRACI

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

Fakülte Öğrenci Temsilcisi
Kamu Yönetimi
Yiğit HASANUSTA

İngilizce Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler
Nurettin Emre ŞAHİNER

İşletme
Elif Ecem YILDIRIM

Ekonomi
Belen Arya SAN

Fransızca Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler
Zeynep BOZKIR

Almanca Uluslararası İşletme Yönetimi
Zeynep Esin BAŞ

HUKUK FAKÜLTESİ

Fakülte Öğrenci Temsilcisi
Nazlı TOZLU

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

Fakülte Öğrenci Temsilcisi
Reklam Tasarımı ve İletişimi
Mine Nur KARAGÖZ

Gazetecilik
Canser SEVEN

Halkla İlişkiler ve Tanıtım
Beyza ÖZCAN

Görsel İletişim Tasarımı
Arda AKSAY

Radyo Televizyon
Sedat Can TUNCELİ

MİMARLIK FAKÜLTESİ

Fakülte Öğrenci Temsilcisi
Mimarlık 
Cansu Aktaş

Endüstriyel Tasarım
Serra Tunçeli

İç Mimarlık
İpek Ece Bayraktar

Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarlığı
Eslem Tuba Işık

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

Fakülte Öğrenci Temsilcisi
Bilgisayar Mühendisliği
Emre ERÇEL

Biyomedikal Mühendisliği
Aslıhan ÇAM

Endüstri ve Sistem Mühendisliği
Selen ÖZTÜRKERİ

Genetik ve Biyomühendislik
Zeynep COŞKUNTÜRK

Elektrik Elektronik Mühendisliği
Aleyna Melike CULA

Gıda Mühendisliği
Şaboy KLODYA

İnşaat Mühendisliği
Sühendan ORAL

Makine Mühendisliği
Melih Türkoğlu

Kimya Mühendisliği
Şevval BOZTEPE

Malzeme Bilimi ve Nanoteknoloji Mühendisliği
Alper Adrian BAYSAN

SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ

Fakülte Öğrenci Temsilcisi
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Ahmet Önal

Hemşirelik
Aleyna Tarğıt

Beslenme ve Diyetetik
Sevim Tüfekci

TIP FAKÜLTESİ

Fakülte Öğrenci Temsilci
Ece SEÇEN

TİCARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

Fakülte Öğrenci Temsilcisi
Bilgi Güvenliği Teknolojisi
Mete Kaan OLCAY

Uluslararası Finans
Cem TANIK

Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri
Pamir ÇİL

Yönetim Bilişim Sistemleri
Batuhan ÖZYURT

Turizm ve Otel İşletmeciliği
Sinem TÜRKMEN

Uluslararası Ulaşım Sistemleri
Sena İrem KOÇ

Elektronik Ticaret ve Teknoloji Yönetimi
Zeynep YILMAZ

UYGULAMALI BİLİMLER YÜKSEKOKULU

Fakülte Öğrenci Temsilcisi
Yazılım Geliştirme
Mert SANCAR

Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi
Hatice Kübra KAYA

Gümrük İşletme
Melisa KOCAMAN

Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi
Mert SANCAR

Tarım Ticareti ve İşletmeciliği
Sevim ASLAN

MESLEK YÜKSEK OKULU

Fakülte Öğrenci Temsilcisi
Mekatronik
Samet ARSLAN

İnternet ve Ağ Teknolojisi
Doğuş ŞEN

Otomotiv Teknolojisi Programı
Doğan ÖZEN

FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ

Enstitü Öğrenci Temsilcisi
Makine Mühendisliği Anabilim Dalı Yüksek Lisans Programı
Oktay Rıfat URAL

SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ

Beslenme ve Diyetetik Anabilim Dalı Yüksek Lisans Programı
Enstitü Öğrenci Temsilcisi
Aybüke SARIOĞLU

SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ

İşletme
Enstitü Öğrenci Temsilcisi
Ceyda İNANLI TAN

Radyo, Sinema ve Televizyon
Gökmen KAYA
                                                                                           

Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler
Birke BOYAT