Oryantasyon Programı için Tıklayınız..

 

Üniversitemize Hoşgeldiniz!

2021 Yılı itibarıyla Üniversitemize kayıt olan tüm öğrencilerimizi, 20-21-22 Eylül tarihlerinde yapılacak oryantasyon etkinliklerine bekliyoruz. Sizler için hem bilgilendirici hem eğlenceli farklı etkinlikler planladık:

  • Kampüs oryantiring etkinliği ile yemyeşil Üniversitemizi sizlere verilecek harita ile farklı rotalar üzerinden keşfedip, öğrenimiz süresince sıklıkla ziyaret edeceğiniz birimler hakkında bilgi alacaksınız. 2020 Yılı girişli olup kampüsü tanıma fırsatı bulamayan öğrencilerimizi de bu etkinlikte görmekten mutluluk duyacağız. 
  • 2021 girişli tüm öğrencilerimiz, kendilerine atanan akran danışmanları ile yüz yüze tanışma fırsatı bulacak. 
  • Öğrenci Dekanlığı online oturumlarına katılarak Üniversitemizin genel işleyişi hakkında sorularınıza yanıt bulacak.
  • Fakülte web sitelerinde detayları paylaşılacak olan Fakülte oryantasyonunda, bölüm ve akademik işleyişe ilişkin bilgiler edineceksiniz.

Tüm oryantasyon programı süresince Sosyal Tesisler Binası önünde yer alacak öğrenci kulüpleri stantlarını da mutlaka ziyaret etmenizi öneririz.

Kalabalığı önlemek amacıyla, kampus oryantiring etkinliği için belirtilen saat aralığında, öğrenciler farklı zaman dilimlerinde tura başlayacaktır. Bu nedenle cep telefonlarınıza gönderilen SMS'te belirtilen saatte Rektörlük Binası önünde kurulacak Öğrenci Dekanlığı masasına gelmeniz gerekmektedir. Örneğin çizelgede 9:00-12:00 arası gözüken etkinlik için, SMS'te iletilen saat 11:45 ise, sizin 11:45'te Rektörlük önünde olmanız gerekmektedir.  

Oryantasyon programı sırasında rahat kıyafetler giymenizi öneririz. 

Fakülte bazında Oryantasyon Programı hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.  

Akran Danışmanlık Programı hakkında bilgi için tıklayınız.

Yaşam Kılavuzu için tıklayınız.

Sanal Tur için tıklayınız

Oryantasyon Etkinlikleri için tıklayınız.