Ekibimiz

Uzm. Psk. Nurgül CANATAN

Uzman Psikolog Nurgül Canatan, Yeditepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık & Rehberlik bölümü ile Psikoloji bölümünde çiftanadal yaparak mezun olmuş ve akabinde Bilişsel Bilimler alanında yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. 2014 yılından bu yana Yeditepe Üniversitesi lisans, lisans üstü ve doktora öğrencilerine kişiler arası ilişkiler, yaşamda karşılaşılan zorluklar ve sorunlarla başedebilme, iletişim becerileri, üniversite yaşamına uyum, adaptasyon, motivasyon, verimli çalışma yolları ve benzeri konulara yönelik psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti vermektedir.

Uzm. Psk. Esin Söyler GÜRLER

Uzman Psikolog Esin Söyler Gürler lisans eğitimini 2010 senesinde Yeditepe Üniversitesi Psikoloji alanında tamamlamıştır. 2012 senesinde İngiltere’ de bulunan Lancaster University’de Gelişim Psikolojisi master programından mezun olmuştur. İki sene süresince İstek Belde Okulları’nda Anaokulu Psikoloğu olarak görev yaptıktan sonra Amerika Birleşik Devletleri’nde 2015 yılında Modelleme ve Simülasyon master derecesini tamamlamıştır. Kendisi eğitimine Yeditepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Doktora Programı’nda devam etmektedir. Yeditepe Üniversitesi Öğrenci Merkezi’nde üniversitenin lisans, lisans üstü ve doktora öğrencilerine psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti vermektedir.

Kl. Psk. Ece OKUTAN

Klinik Psikolog Ece Okutan, Yeditepe Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Daha sonra Acıbadem Üniversitesinde Klinik Psikoloji alanında uzmanlığını tamamlamıştır. Üniversitemiz öğrencileriyle kaygı, fobiler, depresif semptomlar, takıntılar, bağımlılıklar, kişilerarası ilişkiler gibi psikolojik durumlar üzerine çalışmaktadır.