Ana içeriğe atla

Kültür Sanat

Yeditepe Üniversitesi
Her geçen gün büyüyen Yeditepe Üniversitesi ailesine hoşgeldiniz.
 

Şehirle üniversite arasında köprü vazifesi görerek güncel etkinlikleri kampüsle buluşturmayı hedefleyen Kültür Sanat Ofisi, aynı zamanda kulüpler ve bölümlerle de koordineli çalışarak, öğrencilerimize ve çalışanlarımıza dönem boyunca zengin bir içerik sunmaktadır.

Akademik dönem boyunca gerçekleşen bu programda kampüs içinde Konserler, Kültür Sanat Yarışması, Yazarlık Atölyesi, Müzik Prodüksiyon Atölyesi, Yapımcılık, Şan Teknikleri, Ekolojik Baskı gibi farklı alanlarda hem eğitime katkı sağlayan hem ufuk açan hem de iç dünyamıza neşe katan atölyeler düzenlenmektedir. Bunların yanı sıra Hadi Gidelim konseptiyle kampüs dışında da birlikte yapabileceğimiz tarihi geziler, sergi turları, tiyatro, sinema gibi birlikte seyir keyfi yaşayacağımız toplu etkinlikler planlanmaktadır. 

Etkinliklerimiz çalışanlarımız ve öğrencilerimiz olmak üzere tüm Yeditepe Ailesine hitap etmekte, form doldurularak başvurulmaktadır. Tüm etkinlikler o etkinliğin kapasitesi ile sınırlıdır ve ücretsizdir. 

Sizleri de etkinliklerimizde aramızda görmekten mutluluk duyarız. Tüm detaylar için Yeditepe uzantılı maillerinizi ve yeditepe_kultursanat instagram sayfamızı takip etmeyi unutmayın.