Ana içeriğe atla

Mezunlarla İletişim

 

Yeditepe Üniversitesi Mezunlarla İletişim Ofisi olarak, mezunlarımıza yönelik etkinliklerle YUMED ile iş birliği içinde, mezunlarımızın üniversiteyle olan iletişimlerini güçlendirmek, öğrencilerimizin kariyer hedeflerine giden yolda gelişimine katkıda bulunmak, Yeditepe Üniversitesi kültürünün devamını sağlamak, Yeditepe Ailesi'nin içindeki dayanışmayı devam ettirmek ve arttırmak için çalışmaktayız.

Üniversitemiz mezun ofisi, mezunlarımızın kariyerlerine yardımcı olmak, iş bağlantıları kurmak ve üniversitemizle bağlarını sürdürmelerini sağlamak için burada. Mezunlarımızı takip ediyoruz, onlarla iletişim kuruyoruz ve başarılarından gurur duyuyoruz.

Öğrencilerimiz, mezunlarımızın kariyer yolculukları, başarı hikayeleri ile motive oluyor ve İZ Bırakan tüm mezunlarımızdan ilham alıyorlar. 

Öğrencilik yıllarını güzellikleri ve zorlukları ile hatırlayan mezunlarımız bir yandan kampüs özlemlerini dile getirirken bir yandan öğrencilerimize yapabilecekleri katkılar ile ilgili Kariyer Gelişim ve Mezunlarla İletişim Ofisi ile temasa geçiyorlar.